Медіація

Медіація

«Вирішальним є питання: я маю конфлікт, чи конфлікт має мене?» (Ф. Глазл)

«Вирішальним є питання: я маю конфлікт, чи конфлікт має мене?» (Ф. Глазл)

Що ми знаємо про конфлікт? Задачі, які працівники ТОВ «Експосервіс» вирішують для забезпечення безпеки наших клієнтів, самі часто стають імпульсами для виникнення суперечок, а працівники наших компаній – учасниками цих організаційних конфліктів. Кожний такий конфлікт зачіпає три виміри: особистий, комерційний та правовий. І якщо конфлікт не розв’язувати конструктивно – він призводить до великих втрат.

Найпоширенішими методами розв’язання конфліктів залишаються переговори та судовий процес. Але, що робити, якщо одна зі сторін не готова до переговорів, а судовий процес не підходить з різних причин?

Ми рекомендуємо Вам медіацію!

Медіація – це особливий структурований метод для конструктивного та позасудового опрацювання конфліктів за допомогою третьої нейтральної особи (медіатора). Мета медіації – розв’язання суперечки на взаємовигідних умовах для всіх сторін.

Медіатор – спеціаліст, який пройшов спеціальне навчання та має відповідну практику, відіграє ключову роль в процесі медіації.

Завдання медіатора полягає у

  • створенні безпечних умов для переговорів;
  • з’ясуванні реальних інтересів сторін;
  • усуненні інформаційних та емоційних блокад;
  • відновлення ефективної (конструктивної) комунікації;
  • створенні умов для розробки рішень виходу із ситуації.

Ідеальним результатом медіації є угода між сторонами щодо досягнутих домовленостей. Близько 80% таких угод виконуються сторонами. Навіть якщо сторони не досягли домовленостей, результатом медіації є прояснення конфлікту, глибше розуміння сторонами один одного, своїх потреб та інтересів та альтернатив щодо цієї конкретної ситуації.

Щоб гарантувати незалежність та добровільність процесу ми співпрацюємо з різними медіаторами на партнерській основі. Вони є спеціалістами, які пройшли відповідне навчання з бізнес-медіації. Вони є членами Національної асоціації медіаторів України. Мають досвід роботи в реальних секторах економіки, з консультування, зокрема юридичного та адвокатського супроводу бізнесу тощо. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію та керуються в своїй діяльності Кодексом етики медіатора Національної асоціації України.

Ми піклуємося про дотримання всіх правил та принципів, зокрема конфіденційності та добровільності медіації.

Якщо Ви хочете обрати медіатора, чи більше дізнатись про процес, – заповніть будь-ласка заявку, і ми надамо Вам всю необхідну інформацію.

Ми пропонуємо - вирішуєте Ви!