ТОВ «Експосервіс» дбає про захист і безпеку своїх клієнтів з 1996 року. Наші сучасні концепції охорони базуються на провідному європейському досвіді та адаптовані під унікальність клієнтів з різних галузей. Для кожного нашого клієнта ми знайдемо економічно вигідне рішення послуг охорони. Ми гарантуємо надання якісних послуг у довгостроковій перспективі.

Власні кадрові агенції здійснюють відбір та підготовку майбутніх охоронців в різних областях України. Відбір передбачає обов’язкові перевірки на наявність судимостей та характеристик з попередніх місць роботи. А за бажанням замовника ми проведемо перевірки на поліграфі.

Для унеможливлення змови з персоналом клієнтів ми рекомендуємо вахтовий метод. Ми регулярно проводимо ротацію наших працівників та застосовуємо різні інструменти внутрішнього контролю. Ці та інші заходи безпеки координуються центральною диспетчерською службою (тел. +38-067-209-28-23).

Ми гарантуємо матеріальну відповідальність за об’єкти, які охороняємо, завдяки налагодженим процесам роботи нашої власної служби безпеки та штату регіональних менеджерів. Ці працівники мають багаторічний досвід роботи в підрозділах МВС та служби охорони та оперативно співпрацюють із кожним клієнтом.

Запорукою високої якості наших послуг є поєднання сучасних технологій та професіоналізму.

Більше про нашу компанію: